İade Şartları

Ürünleri Teslim Alırken Dikkat!

Değerli Müşterimiz,

  • Ürünlerinizi teslim alırken, açmadan önce, lütfen öncelikle dış ambalajı kontrol edin. Yırtık, patlak, sürüklenmiş, ıslak ambalajları teslim almayın ve kargo görevlisine tutanak tutturun.
  • Ambalajın dış görünümünde bu sorunların hiçbiri görünmüyorsa, yine de kargonuzu, mutlaka kargo görevlisinin yanında açmanızı ve ürünlerinizi kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Hasarlı ürün olması durumunda, kargodan kesinlikle teslim almamanızı ve tutanak tutturmanızı öneririz.
  • Bu gibi durumlarda kargo görevlisi ile herhangi bir sorun yaşarsanız, bize hemen bilgi vermenizi rica ederiz. Tarafımızdan gerekli müdahale mümkün olan en kısa sürede yapılacaktır.
  • Gönderilen ürünün kargoda hasar görmesi ve sizin bu ürünü teslim almanız durumunda, hiçbir şekilde kargo firmasından hak talep edilememekte ve bu nedenle, hiçbir şekilde iade ve değişim yapılamamaktadır.

İptal & İade Prosedürü

Satın aldığınız ürünleri iade etmek için, lütfen bizimle iletişim kurarak talebinizi iletiniz.

İade Şartları

Değerli Müşterimiz,

İade edeceğiniz ürünleri, faturanın arkasında yer alan iade formunu doldurarak, aşağıdaki iade şartlarına uygun şekilde göndermeniz gerekmektedir. Alternatif olarak,

Cayma hakkınızı internet sitesi üzerinden iade et işlemlerini yaparak kullanabilirsiniz. İlgili sayfada yer alan iade talep formunu doldurup satıcının iade adres bilgilerini alarak, cayma hakkını kullandığı tarihten itibaren 10 (on) gün içinde malı geri göndermeniz gerekmektedir. Ürün ile beraber faturasının, ürünün kutusunun, ambalajının, mal ürün ile birlikte hediye edilen diğer ürünlerin de eksiksiz ve hasarsız olarak iade edilmesi gerekmektedir. Müşteri cayma süresi içinde ürünü, işleyişine, teknik özelliklerine ve kullanım talimatlarına uygun bir şekilde kullandığını takdirde meydana gelen değişiklik ve bozulmalardan sorumlu değildir.

İade kargolarınızı Yurtiçi Kargo ile gönderebilirsiniz. Diğer kargo firmaları ile gönderilen kargolar, farklı bir alıcı adına gönderilen iadeler ve kargo ücreti aşağıdaki şartlara uygun gönderilmeyen iadeler teslim alınmayacaktır ve ürünün kargo sürecinde uğrayacağı hasardan Satıcı sorumlu değildir.

İade edilecek ürünler, faturanın iki nüshası ile birlikte gönderilmelidir. Aksi takdirde, iade işlemi yapılamayacaktır.

Alıcı Firma Adı:

Ürün İade Süresi: Aldığınız ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren, 14 (on dört) gün içinde iade edebilirsiniz.

Kargo Ücreti: Ürün kusurlu ise, kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacak, iade işlemi müşteri kaynaklı bir nedenden dolayı yapılıyor ise, kargo ücreti müşterimiz tarafından karşılanacaktır.

Ücret İade Süresi: Ücret iadesi, ürünler, faturanın iki nüshası ve banka hesap bilgileri eksiksiz ve sağlam şekilde tarafımıza ulaştıktan sonra, 15 gün içerisinde, banka hesabınıza iade edilecektir.

İade Bilgilendirme: İade işleminiz tamamlandıktan sonra, tarafınıza e-posta yoluyla iade bilgisi gönderilecektir.

Lütfen iade yapılacak banka bilgilerinizi iade formuna eksiksiz ve doğru olarak girmeyi unutmayınız.